O nás - ENVART s.r.o.

O nás

Historie

Envart historieJsme český výrobce a dodavatel fasádních stavebních hmot a zateplovacích systémů pro nízkoenergetické domy, ekologické stavby a jiné realizace. Naše společnost ENVART® s.r.o. působí od roku 1999 na českém a od roku 2008 také na slovenském trhu. V současné době disponujeme moderním míchacím centrem v Třinci, odkud zákazníkům zajišťujeme distribuci svých výrobků.

Filozofie

Filozofie  společnosti  se odráží v jejím samotném názvu ENViroment = prostředí a ART = umění. Vyjadřujeme tím svou snahu o zachování stability životního prostředí pro budoucí generace. Široká škála nabízených barev zároveň otvírá prostor Vaší kreativitě.

Dynamika současného trhu nás podněcuje k neustálému vývoji našich produktů a služeb. Od počátku je tak naší prioritou poskytnout zákazníkům nejen kvalitní produkty za výhodné ceny, ale i individuální přístup a komplexní řešení jejich potřeb.

Výroba

Envart skladNaším cílem je vyrábět kvalitní produkty odpovídající současným nárokům s ohledem na životní prostředí. Při výrobě dbáme na výběr používaných surovin a dohlížíme na technologii zpracování. Výroba i následná distribuce probíhají v souladu se zavedeným systémem řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009.

Hlavní oblastí naší produkce je výroba omítkovin včetně omítek s vysokou paropropustností. Neustále zkvalitňujeme a inovujeme stávající sortiment produktů
a pravidelně kontrolujeme kvalitu našich výrobků.

Sortiment

Nabízený sortiment představuje komplexní skladbu produktů pro zateplovací systémy. Prodáváme ucelené kontaktní zateplovací systémy ETICS i jednotlivé produkty. Naše produktové portfolio tvoří:

 

Většina výrobků je certifikována. Kontaktní zateplovací systém ENVART® izol CZ je navíc zapsán do seznamu výrobků a technologií dotačního programu Ministerstva životního prostředí ČR Zelená úsporám. Díky tomu je vhodný pro nízkoenergetické domy a ekologické stavby.

 

Služby

Envart autoPrioritou naší společnosti je orientace a zákazníka a jeho spokojenost. Výhody pro Vás:

  • Záruka 7 let na zateplovací systémy ENVART® izol.
  • Doprava zdarma po celé ČR při odběru zboží nad
    15 000,- Kč bez DPH.
  • Dodávka do 3 pracovních dnů.
  • Individuální ceny pro všechny zákazníky.

 

Dále nabízíme řadu bezplatných služeb, ke kterým patří především odborné konzultace, návrh vhodného zateplení na míru nebo technologický dohled v průběhu stavby. Pro zajištění odborné realizace poskytujeme aplikačním a stavebním firmám školení zdarma.

RYCHLÁ NAVIGACE NA STRÁNCE:

 

Fasádní omítky

Fasádní barvy

Zateplovací systémy

Vyzkoušejte si barvu Vaší fasády

Konfigurátor

Konfigurátor

Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme

Napište nám

Váš telefon:

Váš e-mail:

Dotaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků.

Kód pro ověření